Hakkımızda

Hakkımızda

Topuzlar tekstil yönetim kurulu başkanı Hüseyin TOPUZ 1966 yılında Çorum Merkez'de dünyaya gelmiştir. 1980'den beri ticaretle uğraşmaktadır.

1993 yılında Özdilek bayiliğini alarak 14 yıl boyunca tekstil üzerine parekende satış yapmış olup, 2007 yılın da Özdilek'in orta karadeniz bölge bayiliğini alarak büyük bir başarı sağlamıştır. Orta karadeniz bölge bayiliği ile birlikte ; Amasya, Tokat, Yozgat ve Çorum illerine hizmet vermiştir. Bu bölgedeki Başarılarından dolayı 2009 yılın da sivas ilinide bölge ağına ekledimiştir, 2014 yılına kadar bölgedeki mevcut bayi alanını genişleterek özdilek pazar payını %85 lere çıkarmıştır. Başarılarına devam ederek 2014 yılında tekstil sektöründe ikinci parekende şubesini açarak Çorum bahabey caddesinde 350 m2'lik örnek bir mağaza ile Çorum halkına hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen zamanla birlikte 2016 yılının son çeyreğinde tekstil üzerine üçüncü parekende satış mağazasını Çorum AhlPark AVM'de açarak büyümeye devam etmektedir aynı tarihler arasın da orta karadeniz bölge bayiliğin den sonra iç anadolu bölge bayiliğini de bölge ağına katarak; Ankara, Kırıkkale, Çankırı ve Kırşehir illerine hizmet vermeye başlayıp yeni bir başarının daha altına imza atmıştır.


Hüseyin bey' e bu başarılarının sırrı sorulduğun da yapmış olduğu işi ticaret olarak görmediğini müşterilerini kendi ailesin den biri olarak görmesiyle başarıyı yakaladığını iletip " Her zaman biz bir aileyiz " felsefesi ile yoluna devam edeceğini belirtmiştir.